In the Winx club world
Zdravo svima!

Ovo je forum o Winx vilama. Ako ste fan toga crtica ili vise niste, ili ako mozda ne znate za taj crtani film, svejedno ste dobrodosli na forum!
Osim Winx-a, naci cete mnogo zanimljivih diskusija, zabavnih kutaka, podforuma za grafiku itd..

Preporucujemo vam da se registrujete i udjete u carobni svijet ovog Winx foruma!

~admin team

Join the forum, it's quick and easy

In the Winx club world
Zdravo svima!

Ovo je forum o Winx vilama. Ako ste fan toga crtica ili vise niste, ili ako mozda ne znate za taj crtani film, svejedno ste dobrodosli na forum!
Osim Winx-a, naci cete mnogo zanimljivih diskusija, zabavnih kutaka, podforuma za grafiku itd..

Preporucujemo vam da se registrujete i udjete u carobni svijet ovog Winx foruma!

~admin team
In the Winx club world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar

Affiliates
~ Dobrodošli ~
In The Winx Club World!

Dobrodošli na In The Winx Club World forum - ITWCW!
Ovo je mjesto an kojem vlada magija i sreća!
Postanite dio našeg Winx svijeta i
uđite u uzbudljivu avanturu!

~ Admin Team.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Predstavite se ovdje :)

+2
beautiful.
Medii
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Predstavite se ovdje :) Empty Predstavite se ovdje :) Sre Jan 09, 2013 2:33 pm

Medii

Medii
Admin
Admin

U ovoj temi se predstavljajte. Za pocetak, ja sam Medy i adminka sam na ovom forumu. Svima vam zelim dobrodoslicu na Dorin, Manin i moj forum!



Poslednji izmenio snow. dana Pet Jan 11, 2013 3:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

https://itwcw.serbianforum.info

2Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sre Jan 09, 2013 2:35 pm

beautiful.

beautiful.
Admin
Admin

Dobrodošli svi! Ja sam Teodora, ali me svi zovu Dora ^^ Imam 11 god. i želim vam ugodan boravak na forumu!

3Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Pet Jan 11, 2013 3:22 pm

Gost

Anonymous
Gost

Hello! Ja sam Mariana, ali me zovite Mana. Wink Imam 12 godina i
jedna sam od adminki na ovom forumu.

Dobrodošli ste svi! Very Happy

4Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sub Jan 12, 2013 10:07 am

คภt๏♥ηιηα

คภt๏♥ηιηα
Admin
Admin

Ja sam Antonina al me zovite Anja. xD Very Happy
Nadam se da sam welcy. Very Happy

5Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sub Jan 12, 2013 10:11 am

Medii

Medii
Admin
Admin

Dobrodosla Anja, stavi avatar i potpis Very Happy
Ugodno se provedi na forumu Wink

https://itwcw.serbianforum.info

6Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sub Jan 12, 2013 10:12 am

คภt๏♥ηιηα

คภt๏♥ηιηα
Admin
Admin

Hoću, samo da ga napravim. Very Happy
I hoću. Very Happy

7Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sub Jan 12, 2013 1:13 pm

Gost

Anonymous
Gost

Welcome Anjči. Very Happy

8Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sub Jan 12, 2013 5:28 pm

คภt๏♥ηιηα

คภt๏♥ηιηα
Admin
Admin

Hvala. Very Happy

9Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sre Jan 30, 2013 9:04 pm

bloom.forever

bloom.forever

Ja sam Dijana,zovite me kako god želite samo ne Dika.Imam 10 godina i omiljena mi je Bloom.

10Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Čet Jan 31, 2013 9:38 am

Medii

Medii
Admin
Admin

Dobrodosla Dijana, ja cu te zvati Dinci ^.^.. naravno, ako se ti slazes. Ja sam Medina, gl.adminka foruma, a mozes me zvati Medy. Inace, jos jednom dobrodosla! Zelim da se lijepo i ugodno proveden sa forumu Wink

https://itwcw.serbianforum.info

11Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Čet Jan 31, 2013 10:25 am

คภt๏♥ηιηα

คภt๏♥ηιηα
Admin
Admin

Welcome Dico. Very Happy
Valjda znaš da sam ja Anja. xD Wink

12Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Čet Jan 31, 2013 8:22 pm

Gost

Anonymous
Gost

Dobrodošla Dijana. Very Happy
Ja sam Mariana, ali me zvoi Mana. Wink

13Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Pet Feb 01, 2013 3:10 pm

beautiful.

beautiful.
Admin
Admin

Dobrodošla Dico, ja sam, Dora xD

14Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Pet Feb 01, 2013 4:26 pm

Music.Girl



Ja sam Nina7,svi znate mnoooogo o meni,s toga samo:,,hiii!''

15Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Pet Feb 01, 2013 6:42 pm

bloom.forever

bloom.forever

Hvala ti Medy,Anja,Dora i Mana.Bez uvrede neću ti poželeti dobrodošlicu Nina7...

16Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sub Feb 02, 2013 8:25 am

Medii

Medii
Admin
Admin

Nina: Dobrodosla, uzivaj na forumu!! Ja sam Medy, znas me vec ^.^
Dico: Nnc Very Happy

https://itwcw.serbianforum.info

17Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Sub Feb 02, 2013 4:27 pm

beautiful.

beautiful.
Admin
Admin

(Dico, pomirile smo se sa Ninom7)

Welcome svii! :3

18Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Čet Mar 28, 2013 8:42 pm

Bloomička.

Bloomička.

Hello Smile
Svi me znate,ja sam,Iwchee Very Happy
Nadam se da sam dobrodošla Very Happy

19Predstavite se ovdje :) Empty Re: Predstavite se ovdje :) Ned Mar 31, 2013 8:05 pm

Medii

Medii
Admin
Admin

Dobrodosla Iwchee! Smile

https://itwcw.serbianforum.info

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu